Autor Subiect: ...Vesti proaste pentru ferraristi...  (Citit de 1929 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gabriel.

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 338
...Vesti proaste pentru ferraristi...
« : Mai 16, 2015, 02:10:09 p.m. »
Dupa Hot Wheels, acum si CMC... :(




Offline cypylix

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1577
Re: ...Vesti proaste pentru ferraristi...
« Răspuns #1 : Mai 16, 2015, 09:58:09 p.m. »
pacat. or avea ei (ferrari) vreo strategie de marketing. sunt curios ce producator se va ridica la standardele CMC. parca Burago a luat licenta pentru machete ferrari? sunt curios cu ce o sa apara. eu am intrat pe site la ei si am vazut niste machete din catalogul 2015. aceleasi roti pline ca la jucarii de pufuleti si dimensionate gresit, marite (parerea mea). vad ei daca eu de castigat sau pierdut.

http://www.bburago.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=54

Online OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14922
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: ...Vesti proaste pentru ferraristi...
« Răspuns #2 : Mai 16, 2015, 10:32:38 p.m. »
vad ei daca eu de castigat sau pierdut.
Cred ca a doua varianta.

Offline larson

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 556
Re: ...Vesti proaste pentru ferraristi...
« Răspuns #3 : Mai 16, 2015, 10:53:13 p.m. »
pacat. or avea ei (ferrari) vreo strategie de marketing. sunt curios ce producator se va ridica la standardele CMC. parca Burago a luat licenta pentru machete ferrari? sunt curios cu ce o sa apara. eu am intrat pe site la ei si am vazut niste machete din catalogul 2015. aceleasi roti pline ca la jucarii de pufuleti si dimensionate gresit, marite (parerea mea). vad ei daca eu de castigat sau pierdut.

http://www.bburago.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=54

Atentie ca Bburago au machete "Signature" care sunt detaliate (sau ar trebui sa fie) - echivalentul de la HW Elite  si "Race and Play" cele care la 1/43 au rotile pline...
Every day's an opportunity you don't get back, so don't blow it working.

Offline cypylix

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1577
Re: ...Vesti proaste pentru ferraristi...
« Răspuns #4 : Mai 18, 2015, 08:09:32 a.m. »
pacat. or avea ei (ferrari) vreo strategie de marketing. sunt curios ce producator se va ridica la standardele CMC. parca Burago a luat licenta pentru machete ferrari? sunt curios cu ce o sa apara. eu am intrat pe site la ei si am vazut niste machete din catalogul 2015. aceleasi roti pline ca la jucarii de pufuleti si dimensionate gresit, marite (parerea mea). vad ei daca eu de castigat sau pierdut.

http://www.bburago.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=54

Atentie ca Bburago au machete "Signature" care sunt detaliate (sau ar trebui sa fie) - echivalentul de la HW Elite  si "Race and Play" cele care la 1/43 au rotile pline...

Daca ma uit in linkul atasat in catalog la pag 3 vad o macheta Laferrari 1/43 Signature cu rotile pline. Poate au gresit poza, sau...asa vor fi toate de acum inainte.

Offline Law

  • Administrator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1732
    • AurosWorld
Re: ...Vesti proaste pentru ferraristi...
« Răspuns #5 : Mai 18, 2015, 09:28:56 a.m. »
o veste trista din pacate - previzionam asta de acum 1 luna de cand am vazut ca au disparut modelele Ferrari din oferta lor.

Daca pt HW se va gasi inlocuitor prin Signature series, pt CMC nu cred ca vor reusi.


Pacat.