Interesante desenele.
Am un Coronado de la Tamiya si asteapta modificari la caroserie ca sa fie ca in realitate, asta din cauza ca producatorul nu a platit licenta.
PS: sa nu le arati la vreun american ca te injura. Sunt niste elemente pe acolo ce nu le prinde deloc in realitate.