Super, super tari desenele, excelent! Unele au mici chestii de inexactitate, dar asta le da un aer de credibilitate - e usor de tras la xerox o poza, dar mult mai greu de reprodus prin desen, manual.
Ai talent si esti pasionat din greu. Sa-i vad eu pe altii ca sunt in stare de asa ceva.
De dat din gura nimicuri oricine e bun, dar sa faci ceva creativ si care sa-ti puna mintea si mainile la contributie, foarte putini...
Eu te felicit sincer, pe mine m-ai castigat.
