Autor Subiect: Ignore user  (Citit de 1310 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline 1Q

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 192
Ignore user
« : Aprilie 07, 2017, 05:37:20 p.m. »
Buna ziua,

aici s-a scris asa:

"...fiecare user este liber sa adauge in lista de ignorati pe orice alt user a carui activitate i se pare deranjanta, neinteresanta.Cu cateva click-uri in zona de profil puteti avea parte de intimitatea dorita..."

Nu sunt nici novice pe forumuri, nici incepator in ale Internetului. Dar nu am gasit nici o setare in Profil care sa ma poata ajuta sa fac ce se spune in acest citat. Va rog respectuos sa imi aratati pasii. Multumesc anticipat.



Offline andor88

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 92
  • Be a Voice not an Echo
Re: Ignore user
« Răspuns #1 : Aprilie 07, 2017, 06:11:26 p.m. »
profil>modificare profil>lista de amici/utilizatori ignorați . Nu am verificat să văd dacă merge.
Heaven is where the police are British, the cooks are French, the mechanics are German, the lovers are Italian and it is all organized by the Swiss.

Hell is where the police are German, the cooks are English, the mechanics are French, the lovers are Swiss, and it is all organized by the Italians.

Offline 1Q

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 192
Re: Ignore user
« Răspuns #2 : Aprilie 07, 2017, 10:46:45 p.m. »
Nu am optiunea de "modificare profil"...


Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14908
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Ignore user
« Răspuns #3 : Aprilie 07, 2017, 11:29:18 p.m. »
Da click pe "Profil pe Forum" si pe urma "Modificare Profil". Stai cu mouse-ul pe "Modificare Profil" (fara sa dai click) iar in partea de jos ai "Lista de Amici/utilizatori Ignorati" > "Editare Lista de Utilizatori Ignorati". Dai click stanga, se deschide o pagina, iar in partea de jos ai scris membru si un chenar in care scrii userul pe care vrei sa-l ignori. Dai Adauga si gata treaba. Succes!
« Ultima Modificare: Aprilie 07, 2017, 11:32:35 p.m. de OLECO »

Offline 1Q

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 192
Re: Ignore user
« Răspuns #4 : Aprilie 07, 2017, 11:34:23 p.m. »
Multumesc, acum totul este ok  ;)

Offline Jupuitul

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 44
Re: Ignore user
« Răspuns #5 : Aprilie 10, 2017, 12:15:27 a.m. »
Welcome to the club!