Autor Subiect: :)  (Citit de 1921 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline klauzephoto

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
:)
« : August 01, 2016, 09:48:37 a.m. »
salut! majoritatea ma stiti deja, daca nu direct cel putin din auzite. colectionez 1/43, aveam un spirit combativ care s-a diminuat spre zero odata cu venirea pe lume a celor doi baieti ai mei care au facut 11 saptamani astazi, m-am oprit din achizitiile de machete o vreme....unele or sa plece spre alte colectii mai primitoare, altele vi le voi arata in limita timpului disponibil...de ce asw? pentru ca si pe automodels am observat ca se sterg postari de-ampulea, asa ca nu mai observ nici o diferenta...cel putin aici sint mai multi oameni...nu mai am chef de razboaie, nu mai am puterea sa incerc sa indrept lumea...in aproape 10 ani de colectionat, mi-am dat seama ca oamenii sint asa cum sint si punct. O sa am un topic cu colectia mea si unul cu vanzarile mele. Nu o sa comentez cu  "frumos", "imi place culoarea", "interesant" si altele, doar de dragul de a posta. Comentariile mele despre machete pot fi uneori mai dure, ceea ce de multe ori este interpretat ca atac la persoana....nu este, dar o sa ma abtin....
cam atat. daca vi se pare inoportun sa fiu aici, contul se poate sterge in 3-4 click uri.