Autor Subiect: Autosworld.ro isi deschide azi portile – magazin online de machete.  (Citit de 5032 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline buruceagga

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1073
  • Colectionar de LOGAN 1/43
Re: Autosworld.ro isi deschide azi portile – magazin online de machete.
« Răspuns #20 : Mai 07, 2014, 07:16:14 p.m. »
Sigiliie se pot repune aproape pe orice ambalaj. Am cumparat machete sigilate pe pret mic dar si machete SH dar care aratau bine la preturi .... nu fabuloase dar "semnificative" Depinde mult de ce vrei sa ai in colectie.  ;) Cumparatorul decide piata. Banii sunt la el. Rolul acestor forumuri este dupa parerea mea doar sa ghideze ...

Offline Law

  • Administrator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1732
    • AurosWorld
Re: Autosworld.ro isi deschide azi portile – magazin online de machete.
« Răspuns #21 : Mai 07, 2014, 07:35:40 p.m. »
O macheta ce nu are sigiliile pe ea si a fost scoasa la pozat este deja sh, este doar parerea mea.

Salutare,

Machetele vandute sunt sigilate - noi noute. Unele dintre ele au fost pozate...insa cand ai 10-20 machete din acelasi model - nu cred ca le desigileaza nimeni sa le pozeze pe fiecare in parte - pozele sunt cu titlu de prezentare - nu sunt neaparat ale machetelor vandute.

In cazul machetelor ambalate sealed - nevizibile - gen norev, cmc...cred ca orice cumparator este de acord ca macheta care o cumpara sa fie inainte verificata sa nu aiba vreun defect. Tinand cont ca machetele sunt cumparate de mine si sunt in stock - ele au termen de returnare in caz de defect de 10 zile, daca iau o macheta de 100 E si nu o verific si constat dupa 2 saptamani ca are un defect...nici cumparatorul nu o sa o vrea si nici producatorul nu o sa o schimbe.! :)

PS: In cazul producatorilor cu care am incheiat contract gen CMC - mi-au fost trimise poze direct de ei pentru absolut toate modelele produse de ei pana acum...deci pozele sunt direct de la ei :)

Offline Miria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 238
Re: Autosworld.ro isi deschide azi portile – magazin online de machete.
« Răspuns #22 : Mai 07, 2014, 08:08:06 p.m. »
Eh atunci e totul in regula.Mult succes atunci! :)