Autor Subiect: Solicitari inchidere cont  (Citit de 8915 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gabriel.

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 338
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #20 : Noiembrie 27, 2016, 02:11:24 p.m. »
Avand in vedere ca tot imi stegeti postarile, va rog, inca odata sa- mi inchideti contul.
multumesc

Unde ai avut postari sterse?
Imi pare rau ca ai hotarat asa. (Si eu as face la fel daca mi-ar sterge postari fara acordul meu). Dar....totusi poate te mai gandesti si ajungi la o solutie cu moderatorii.

Am deschis un topic cu un link unde se poate vota pentru Remus...

http://www.oameniitimpului.ro/nominalizati/#1468933194033-4089c6c0-f242

"domnule" moderator, ai macar bunul simt si spune-mi unde am gresit. Daca am gresit, da-mi avertisment, da-mi ban, sterge-mi contul...daca nu am gresit si mi-ai sters mesajul ca te-ai sculat cu fata la saltea...dute, duuuute...

Offline mirci

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1323
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #21 : Noiembrie 27, 2016, 09:43:30 p.m. »
RG8a " Moderatorii au dreptul sa aplice sanctiuni prin avertizare, restrictionare a conturilor pe o perioada limitata sau nedeterminata, editarea, mutarea sau stergerea mesajelor, blocarea sau sectionarea unui intreg topic sau sectiune. Functia de moderator nu implica privilegii, ci responsabilitati."

Continutul postarii respective era oftopic neavand nicio legatura cu machetele.

Offline RUA

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2458
  • A fi om e lucru mare; a fi domn e o-ntamplare...
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #22 : Mai 12, 2017, 05:48:12 a.m. »
-
« Ultima Modificare: Mai 12, 2017, 09:29:28 p.m. de RUA »

Offline mirci

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1323
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #23 : Mai 12, 2017, 05:55:19 a.m. »
Asta nu justifica excesul de emoji, gifuri care continua sa populeze postarile tale.

Offline RUA

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2458
  • A fi om e lucru mare; a fi domn e o-ntamplare...
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #24 : Mai 12, 2017, 06:41:51 a.m. »
-


« Ultima Modificare: Mai 12, 2017, 09:29:56 p.m. de RUA »

Offline mirci

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1323
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #25 : Mai 12, 2017, 07:27:30 a.m. »
...." poate atrage penalizari"...

La fel de bine poate sa nu atraga. Din cate vad, persoanei la care te raportezi tu, i-a atras.

Offline RUA

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2458
  • A fi om e lucru mare; a fi domn e o-ntamplare...
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #26 : Mai 12, 2017, 07:48:49 a.m. »
-


« Ultima Modificare: Mai 12, 2017, 09:30:18 p.m. de RUA »

Offline mirci

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1323
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #27 : Mai 12, 2017, 09:40:18 a.m. »
Este un proverb italian : Cel ce nu ştie să tacă când trebuie, nu ştie nici să vorbească.

Binenteles ca te refereai la cineva anume, care te-a/te-au deranjat. (nu suntem naivi)
Eu pana la tine n-am mai vazut useri care sa raporteze catre moderatori sanctiunile din Avizier :D....cu scopul de a ne atrage atentia cu privire la numarul de warn-uri ale unui user....
Te asigur ca toate raportarile sunt vizualizate/analizate de echipa de moderare si stim si noi sa numaram si sa cuantificam gravitatea faptei si daca se impun actiuni corective sau nu si felul acestora. ... ;).

Acum, daca tu ne ameninti cu parasirea forumului, solicitarea ta va fi analizata de administratori. :)



Offline buruceagga

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1073
  • Colectionar de LOGAN 1/43
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #28 : Mai 12, 2017, 02:29:32 p.m. »
Solicit inchiderea contului pe acest forum.
Solicit de asemenea stergerea tuturor mesajelor mele si inchiderea topicurilor pe care le-am creat.
Tot ce am scris până acum  :-[ este inutil. Au fost lucruri cu care am vrut sa va informez.
Va doresc toate cele bune.

Doamne AJUTA!!!!!

Offline RUA

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2458
  • A fi om e lucru mare; a fi domn e o-ntamplare...
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #29 : Mai 12, 2017, 03:11:53 p.m. »
Este un proverb italian : Cel ce nu ştie să tacă când trebuie, nu ştie nici să vorbească.
Binenteles ca te refereai la cineva anume, care te-a/te-au deranjat. (nu suntem naivi)
Eu pana la tine n-am mai vazut useri care sa raporteze catre moderatori sanctiunile din Avizier :D....cu scopul de a ne atrage atentia cu privire la numarul de warn-uri ale unui user....
Te asigur ca toate raportarile sunt vizualizate/analizate de echipa de moderare si stim si noi sa numaram si sa cuantificam gravitatea faptei si daca se impun actiuni corective sau nu si felul acestora. ... ;).
Acum, daca tu ne ameninti cu parasirea forumului, solicitarea ta va fi analizata de administratori. :)
Daca asa răspunde un moderator ne ducem de râpă cu acest forum
De ce mai se specifica in RG
Litera c) Nu se permite răspunsul la insulte. Daca ati fost insultat, alertați de îndată moderatorii.
Litera d) Este interzisă publicarea de comentarii tendențioase, zeflemitoare sau defaimatoare a membrii lor acestuia pe acest forum
RG 5
Litera c) Este strict interzisă publicarea de mesaje private sau email-uri primite de la alți membri

buruceagga, mai lasa aerele de superioritate si de mistouri.
« Ultima Modificare: Februarie 18, 2018, 03:33:24 a.m. de RUA »