Autor Subiect: Modificare Structura Sectiuni  (Citit de 11179 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Law

  • Administrator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1732
    • AurosWorld
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #20 : Iunie 12, 2013, 01:37:28 p.m. »
bun- pai sa ne inteleg si sa supunem la vot :) (democratic vb!)- unii doresc modificarea temei standard unii nu...

Offline sergebu

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 421
  • SCHNAUZER BREEDER
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #21 : Iunie 12, 2013, 01:47:49 p.m. »
bun- pai sa ne inteleg si sa supunem la vot :) (democratic vb!)- unii doresc modificarea temei standard unii nu...
Eu sunt pentru tema veche.

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14905
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #22 : Iunie 12, 2013, 03:17:01 p.m. »
O lasam cum era mai bine ?
Mai bine revenim la vechea tema. E mai "calda".

nick

  • Vizitator
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #23 : Iunie 13, 2013, 09:37:57 a.m. »
Schumy, trebuie divizata sectiunea de vanzari pe scari + ar fi bine daca am introduce si sectiune de jucarii cu tematica auto/moto la sectiunile Vanzari, Cumparari, Colectii. La fel si o subsectiune de piese/epave/cutii/postamente la fiecare sectiune majora (adica vanzari, cumparari). Eu sunt pasionat de asa ceva, presupun ca mai sunt si altii. Cel putin unul este clar pasionat si de jucariile astea: gagiul Remus.
P.S.: Si sectiunile Cumparari si Colectii ar trebui divizate pe scari. Ar trebui adaugata si o subsectiune de piese/epave/cutii/postamente la fiecare sectiune majora (adica vanzari, cumparari).


« Ultima Modificare: Iunie 13, 2013, 09:40:43 a.m. de nick »

Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #24 : Iunie 13, 2013, 09:44:48 a.m. »
Ne ajuta colegul Law new  cu treburile astea si cu transformarea ta in global moderator.

nick

  • Vizitator
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #25 : Iunie 13, 2013, 09:47:21 a.m. »
Ne ajuta colegul Law new  cu treburile astea si cu transformarea ta in global moderator.
Laurentiu, baga tati  ;) ;D

Offline TzucuNY

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2423
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #26 : Iunie 13, 2013, 09:11:01 p.m. »
Vreau să fac un topic unde să postez prețurile de vânzare la R12 1:18. Vreau să mă ocup eu de topic, și așa sunt cu ochii pe eBay toată ziua. Cum se termină o licitație vreau să pun o poză cu macheta respectivă împreună cu prețul de vânzare. Mă gândesc să faceți o secțiune cu eBay/okazii. Sau să deschid topicul la secțiunea info utile?

Offline Law

  • Administrator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1732
    • AurosWorld
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #27 : Iunie 13, 2013, 09:30:04 p.m. »
Ne ajuta colegul Law new  cu treburile astea si cu transformarea ta in global moderator.
Laurentiu, baga tati  ;) ;D

rights granted :)

God be with you!

Offline Law

  • Administrator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1732
    • AurosWorld
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #28 : Iunie 13, 2013, 09:46:17 p.m. »
Vreau să fac un topic unde să postez prețurile de vânzare la R12 1:18. Vreau să mă ocup eu de topic, și așa sunt cu ochii pe eBay toată ziua. Cum se termină o licitație vreau să pun o poză cu macheta respectivă împreună cu prețul de vânzare. Mă gândesc să faceți o secțiune cu eBay/okazii. Sau să deschid topicul la secțiunea info utile?

eu zic ca in info utile este ok sa cream o sectiune ebay/okazii, o sectiune de noutati producatori, o sectiune de noutati magazine online/offline (fara preturi ca se face reclama) - preturile sa fie afisate in sectiunea de vanzari/magazine.

Si cum ideile bune nu raman nepedepsite - ma gandeam sa devi astfel si taticul sectiunii Diverse

nick

  • Vizitator
Re: Modificare Structura Sectiuni
« Răspuns #29 : Iunie 13, 2013, 10:07:31 p.m. »
Laur,

Ma ajuti sa fac imparteala pe sub-sectiuni la Vanzari si Cumparari?1/18, 1/24, etc.

La sectiunea "Colectii" as pune si o sub-sectiune "Colectii jucarii vechi" cu sub-sub-sectiuni "colectii jucarii de tabla", "colectii jucarii de plastic".

La Vanzari si Cumparari as mai pune si cate o subsectiune "vanzari jucarii" , "cumparari jucarii".

Am nevoie de ajutor :D