Autor Subiect: POZE Sarata Monteoru GTC off road  (Citit de 1275 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
POZE Sarata Monteoru GTC off road
« : Septembrie 30, 2013, 08:28:21 a.m. »
Sambata 28 sept 2013 am plecat cu un prieten sa vedem etapa de off road de la Sarata Monteoru.Cum am ajuns in padure s-a facut focul si am urmarit evolutia echipelor de la open si extrem pana seara tarziu. Cam astea sunt pozele ....







































« Ultima Modificare: Septembrie 30, 2013, 05:47:53 p.m. de Schumy »



Offline catalinvasile

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3210
  • Colectionez jucarii de tabla .
Re: POZE Sarata Monteoru GTC off road
« Răspuns #1 : Septembrie 30, 2013, 09:04:11 a.m. »
Faine poze ! Dar cu ce masina au facut traseul  ? Ca vad locul ala cu bolovani in care toate s-au impotmolit si au trebuit tractate!!!  8)

Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
Re: POZE Sarata Monteoru GTC off road
« Răspuns #2 : Septembrie 30, 2013, 09:10:28 a.m. »
Daca tu din poze observi ce greu a fost , iti dai seama ca in realitate a fost mult mai nasol traseul . Baietii au masinile foarte pregatite mai ales la extrem unde se pot trolia si prin plafon . Masinile au fost chinuite maxim , eu personal am fost la destul concursuri dar ,asa masini chinuite n-am vazut niciodata pana acum. Practic concurentii trebuiau sa urce sau sa coboare albia unui rau si asta dura intre 2 si 4 ore . Oricum trolierea face parte din sportul asta si copilotii sunt maxim solicitati ca trebuie sa urce repede pante abrupte ,sa gaseasca pomi sa lege sufele , etc.

Offline catalinvasile

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3210
  • Colectionez jucarii de tabla .
Re: POZE Sarata Monteoru GTC off road
« Răspuns #3 : Septembrie 30, 2013, 09:22:12 a.m. »
Am si eu o poza cu un jeep echipat pentru un astfel de concurs , dar nu pot sa o aplic !Cum o posez?