Autor Subiect: Machetele mele- Cosminos3000  (Citit de 12805 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
Re: Machetele mele- Cosminos3000
« Răspuns #30 : Noiembrie 10, 2013, 09:34:17 p.m. »
Foarte frumoase machetele , eu le-as vedea mult mai frumos prezentate afara din cutie la lumina zilei in 4-5 poze frumoase.
Cosmin sa scoti reclama de pe poze cand poti te rugam . Bafta

Offline cosminos3000

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 487
Re: Machetele mele- Cosminos3000
« Răspuns #31 : Noiembrie 11, 2013, 07:59:27 a.m. »
Dragi colegi Nick si Schumy nu inteleg cu ce va deranjeaza pozele sunt exclusiv ale machetelor personale se pot identifica dupa serile de pe cutie.

Legat de reclama am un barter cu hobbyshop si eu am dreptu sa imi scriu ce vreau eu in poze.

Daca deranjeaza nu mai prezint si este liniste. 

Nu incalc sub nici o forma regulamentul .

Schumy promit sa revin si cu poze afara dar stau la bloc si e mai greu vremea nu prea permite.


nick

  • Vizitator
Re: Machetele mele- Cosminos3000
« Răspuns #32 : Noiembrie 11, 2013, 07:05:31 p.m. »
Cristi, am inteles punctul tau de vedere si astept sa pui pozele facute de tine cu machetele respective.
Deocamdata incalci articolul 4 din Regulament Colectii Personale prin faptul ca nu sunt pozele tale, facute de tine, ci sunt pozele lui hobbyshop.ro, luate de pe net, sau de pe alt forum.
Nu trebuie sa te superi, eu doar te-am atentionat si sper ca vei pune pozele facute de tine cat mai curand posibil.



nick

  • Vizitator
Re: Machetele mele- Cosminos3000
« Răspuns #33 : Noiembrie 11, 2013, 07:53:45 p.m. »
Schumy nu zicea sa le pozezi afara, in curtea blocului/ casei ci:
"eu le-as vedea mult mai frumos prezentate afara din cutie la lumina zilei in 4-5 poze frumoase", adica machetele sa fie pozate scoase afara din cutie si pe lumina naturala, adica mai aproape de o sursa de lumina naturala (fereastra), inauntrul apartamentului/ casei unde locuiesti.