Autor Subiect: Numai aici  (Citit de 1582 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Remus

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2190
Numai aici
« : Iulie 07, 2013, 04:16:04 p.m. »
Sunt in curs de a sterge toate pozele cu colectia mea pe alte forumuri, spre a le posta aici. :) Procesul de stergere a inceput deja.


Cumpar masinute vechi romanesti.

Offline TzucuNY

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2423
Re: Numai aici
« Răspuns #1 : Iulie 07, 2013, 04:31:52 p.m. »
Super, abia astept! O sa pozezi machetele din nou? Ar fi bine, mai ales ca acum te descurci mai bine cu pozatul. ;)

Offline Remus

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2190
Re: Numai aici
« Răspuns #2 : Iulie 07, 2013, 04:47:02 p.m. »
Asa ar fi ideal... Din pacate, tocmai am aflat ca trebuie sa ma mut urgent din apartament...  ???

Va fi o vara de foc, nu voi avea prea mult timp de forumuri, se va impacheta colectia, cutii peste cutii, va fi un cosmar... Nici nu stim unde ne vom duce. Ne trebuie o casa, dar la ce scoruri de chirie sunt la Londra... Va fi f f f greu. :'( :'(
Cumpar masinute vechi romanesti.

Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
Re: Numai aici
« Răspuns #3 : Iulie 07, 2013, 04:47:54 p.m. »
Remus buna ideea ai avut ca le-ai postat prin fotobucket si ai control asupra lor , eu din pacate le-am postat pe forumul la care am platit si acum nu mai am controlul asupra pozelor din pacate.Acum am preluat si eu treaba cu photobucket si e alta viata , abia astept sa vad aici colectia ta care m-a inspirat.Bafta maxima cu mutarea.
« Ultima Modificare: Iulie 07, 2013, 04:52:11 p.m. de Schumy »

Offline TzucuNY

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2423
Re: Numai aici
« Răspuns #4 : Iulie 07, 2013, 05:15:02 p.m. »
Aoleu trebuie să te muți?? Îți simt durerea, când m-am mutat mi-a luat o zi întreagă să-mi împachetez colecția. Dar la tine e mai gravă situația că ai mai multe machete. Când le dezpachetezi poți să le pozezi atunci. Baftă!

Offline Timmy

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 618
Re: Numai aici
« Răspuns #5 : Iulie 08, 2013, 12:38:15 p.m. »
O alegere inteleapta , Remus !
Eu unul ma simt onorat ca sunt pe acelasi forum cu tine si cu multi alti oameni de calitate .
Sa ai spor cu mutarea , banuiesc ca va fi greu sa se acomodezi cu mutarea machetelor .
Bafta !