Autor Subiect: Adrian  (Citit de 946 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Adrian

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1031
  • PUNCT
Adrian
« : Iunie 13, 2013, 12:34:53 p.m. »
Salut, numele meu este Adrian si am 27 de ani, sunt din Rm. Valcea, dar locuiesc in Bucuresti. Va multumesc pentru invitatie si sunt onorat sa ma aflu printre voi. Am inceput cu machetele de prin scoala generala si primele machete au fost cele din colectia Ferarri de la Shell. Acum colectionez o parte din machetele "Masini de legenda", cele romanesti ma intereseaza mai mult, colectia Ferarri, mai am si alte machete 1:43 (cumparate din alte tari cand am ocazia sa le vizitez), multe camioane la scara 1:87 dar si cateva utilaje de constructii tot la scara 1:87. Am inceput si cu modelismul (Mari Corabii) si mi-am dat seama ca imi place sa bibilesc, dar ca sunt paralel cu vapoarele, asa ca in curand ma voi apuca de asamblarea primului model auto, voi pune aici si cateva postari cu etapele prin care am sa trec.



Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
Re: Adrian
« Răspuns #1 : Iunie 13, 2013, 12:44:52 p.m. »
Bine ai venit , multumesc ca ai acceptat sa intri pe autosworl si iti urez succes cu modelismul auto.Daca ai nevoie de ajutor sau ai ceva intrebari te rog sa nu eziti sa -l ceri si o sa te ajut cat o sa pot cu ce stiu pana acum.

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14930
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Adrian
« Răspuns #2 : Iunie 13, 2013, 04:16:42 p.m. »
BINE AI VENIT, Adrian!

Stefan

  • Vizitator
Re: Adrian
« Răspuns #3 : August 25, 2013, 12:27:21 a.m. »
Bine ai venit, Adrian.