Autor Subiect: Ferrari collezione  (Citit de 3723 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14922
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Ferrari collezione
« Răspuns #30 : Februarie 01, 2018, 06:06:22 p.m. »
...Totusi, nu mi se pare prea mare activitate pe forum si ,mai ales, la topicul meu,nu stiu cati interesati sunt de asa ceva ...
Stii cum se zice... "pofta vine mancand". ;D Tu expune-le si vezi pe urma. Aici e liniste, poti expune in voie.

Referitor la activitatea pe forum... aici se intra nelogat si poti vedea totul, dar pe alte forumuri trebuie sa te loghezi ca sa vezi anumite subiecte si de aceea pare ca este mai multa activitate. In afara de asta, pe ASW au ramas doar userii vechi, iar "colectionarii" de DeAgostini au plecat pe alte forumuri.
« Ultima Modificare: Decembrie 26, 2018, 09:54:43 a.m. de OLECO »

Offline BMD77

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2395
  • Muad'Dib
Re: Ferrari collezione
« Răspuns #31 : Februarie 02, 2018, 11:08:05 a.m. »
Am urmarit topicul tau pana acum desi nu colectionez la 1:64 (mi-au mai scapat si mie in colectie vreo suta de machete la scari intre 1:56 (3 inch) - 1:87). Felicitari pentru achizitii! Daca esti sigur ca nu vrei sa revinzi machetele ulterior merita sa le scoti din blister si sa le faci prezentari (spor la vitrina pe care o ai in plan). Expunerea colectiei si schimbul de impresii sunt mai faine si mai placute decat simpla achizitie a machetelor  ;). Deci te astept cu prezentari :). Keep up the good work  ;)!
« Ultima Modificare: Februarie 02, 2018, 11:53:09 a.m. de BMD77 »
"Nu ne oprim din joaca atunci cand imbatranim, ci imbatranim atunci cand incetam sa ne mai jucam" - George Bernard Shaw.