Autor Subiect: Adrian ~ djmanianfs  (Citit de 1165 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline djmanianfs

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1761
Adrian ~ djmanianfs
« : Noiembrie 02, 2013, 03:47:41 p.m. »
Salutare si bine v-am gasit! Astazi am aflat si eu de acest forum pe care tocmai m-am inscris... Am inceput sa cumpar si eu seria "automobile de vis" cand a aparut acum 2 luni. Nu sunt un mare colectionar, insa pentru mine sunt foarte frumoase aceste machete. In paralel am inceput sa caut si unele machete din seria "Masini de legenda". Imi plac de mult machetele dar nu am avut timp si nici banii necesari sa pot investi in asa ceva. Nici acum nu stau foarte bine financiar, dar o macheta la doua saptamani este ok pentru mine.  Zilele astea am achizitiona ZIL 144 si Lada 1500 de la DeA. Am vazut ca este o comunitate frumoasa si primitoare aici. Toate cele bune!



Offline TzucuNY

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2423
Re: Adrian ~ djmanianfs
« Răspuns #1 : Noiembrie 02, 2013, 04:00:17 p.m. »
Salut si bine ai venit pe forum! Nu conteaza cate machete ai si ce colectionezi, imparti aceeasi pasiune cu restul de aici, asa ca faci parte din familia AutosWorld. :) Pana la urma toti am inceput de la o singura macheta, o sa fie frumos sa vedem cum o sa-ti evolueze colectia. Bafta!

Offline GOLF_GOLF

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3258
Re: Adrian ~ djmanianfs
« Răspuns #2 : Noiembrie 02, 2013, 04:02:37 p.m. »
Bun venit pe Forum!
De unde esti? Spor la colectionat, la cat mai multe machte!
Colectia mea de machete 1:43:
http://autosworld.ro/forum/index.php?topic=2816.0
Colectia mea de autobuze/camioane 1:72:
http://autosworld.ro/forum/index.php?topic=3643.0

Offline djmanianfs

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1761
Re: Adrian ~ djmanianfs
« Răspuns #3 : Noiembrie 02, 2013, 04:16:07 p.m. »
Acum am facut up-date si la profil. Stau langa Bucuresti, dar lucrez in oras mai toata ziua...Deci pot spune ca sunt din Bucuresti!
Va multumesc pentru urarile tuturor! Sper sa ne inteleg bine (nu sunt genul care sa caute nod in papura)!  ;)

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14940
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Adrian ~ djmanianfs
« Răspuns #4 : Noiembrie 02, 2013, 05:38:16 p.m. »
BINE AI VENIT!

Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
Re: Adrian ~ djmanianfs
« Răspuns #5 : Noiembrie 02, 2013, 08:19:40 p.m. »
Salut si bine ai venit , aici este locul ideal unde sa-ti impartasesti pasiunea pentru machete si unde sa petreci timp de calitate.Spor la colectionat si asteptam un topic de prezentari djmanianfs cat mai curand.  ;)