Autor Subiect: Useri neseriosi  (Citit de 6531 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline buruceagga

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1074
  • Colectionar de LOGAN 1/43
Re: Useri neseriosi
« Răspuns #10 : Iunie 14, 2016, 09:07:50 a.m. »
Si eu am cumparar de la ADO 29. Si mereu totul a fost corect.  Cred ca disputa asta nu aduce nici o valoare adaugata activitatii pentru care ne-am strans aici. Incidente s-au intimplat si se vor mai intimpla. Hai sa trecem peste ele si sa vorbim despre machete. Va rog!

nick

  • Vizitator
Re: Useri neseriosi
« Răspuns #11 : Iunie 16, 2016, 10:45:14 a.m. »
Domnule Bogdan Verdes, sunt nevoit sa intervin.
Va rog frumos sa-mi spuneti CE NU ESTE CLAR SPECIFICAT in Regulamentul de Vanzari...
Dumneavoastra ati incercat sa shuntatzi toata treaba printr-o rezervare pe mesaj privat.
Va rog frumos sa nu va mai lamentati atat.
Adrian (ado29) are dreptate.
Punct.
« Ultima Modificare: Iunie 16, 2016, 10:53:59 a.m. de nick »

Offline lehman25

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 64
Re: Useri neseriosi
« Răspuns #12 : Iunie 16, 2016, 07:14:29 p.m. »
Dr.Ing.Ec. Bogdan Verdes

Asta e tare,pana in acest moment erai doar plictisitor,dar acum chiar mi-ai atras atentia si sper ca aceste abrevieri le ai si pe usa!
« Ultima Modificare: Iunie 18, 2016, 09:31:29 p.m. de mirci »

Offline Miria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 238
Re: Useri neseriosi
« Răspuns #13 : Iunie 16, 2016, 09:00:43 p.m. »
Nu il bagati in seama pe Lehman domnule inginer! Este un ,,om'' ce uraste pe toata lumea, dar mai ales pe bugetari. Nu va aplecati asupra lui, cate mi-a spus si cat rau mi-a dorit acest domn doar pentru ca sunt un medic ce iubeste machetele.Automat fiind bugetar si pe vremea aceea avand o colectie modesta de machete, in viziunea lui eram cel mai corupt om de pe Planeta.Va doresc succes si nu puneti la suflet pe oricine :)
« Ultima Modificare: Iunie 18, 2016, 09:33:48 p.m. de mirci »

Offline mirci

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1323
Re: Useri neseriosi
« Răspuns #14 : Iunie 17, 2016, 10:22:34 p.m. »
Cred ca este suficient. Masurile au fost luate. Orice continuare a discutiei pe acest subiect o voi considera flame.

Cateva precizari:
Bogdan Verdes, Miria pe forum suntem toti colectionari de machete si atat. Nu conteaza profesia si titlurile/diplomele.
Haku, felicitari pentru initiativa si solutia propusa.
Jupuitul, in parte parte sunt de acord cu cele scrise de tine.
« Ultima Modificare: Iunie 18, 2016, 09:37:12 p.m. de mirci »

Offline Miria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 238
Re: Solicitari inchidere cont
« Răspuns #15 : Iunie 18, 2016, 08:07:26 p.m. »
Eu nu inteleg, de ce mi-a fost dar avertisment. E doar o curiozitate, eu doar am relatat despre domnul Lehman, ce ii poate pielea si ce fel de caracter are.Mi se pare un avertisment dat fara niciun motiv palpabil, doar pentru o relatare in care chiar nu am jignit cu nimic sau nu am dus un atac la persoana, cu toate ca dansul pe unde ma prinde, bine pe alte forum uri, aici probabil nu este prea tentant pentru domnia sa, ma face corupt, spagar, nenorocit, fara a ma vedea sau a ma cunoaste vreodata personal.Mai sunt si altii care nu au loc de mine, insa eu le inteleg frustrarile, daca rolurile ar fi fost inverse, m-as fi purtat un pic mai bine, sper eu.Sanatate maxima va doresc!
« Ultima Modificare: Iunie 18, 2016, 08:11:16 p.m. de Miria »

Offline mirci

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1323
Re: Useri neseriosi
« Răspuns #16 : Iunie 18, 2016, 09:29:26 p.m. »
Miria,
acest topic este inclus in zona comerciala a forumului, mai precis de zona de feedback-uri la adresa unor cumparatori/vanzatori.
Atata postarea ta cat si a colegului despre care "ai relatat" nu au nicio legatura cu subiectul acestui topic. (amandoi etichetati oameni)
Prin "relatarea ta" inoportuna nu ai facut decat sa faci offtopic, sa instigi la flame si sa ataci un alt user.
Mai exact, daca ne relatai despre o anumita problema in urma unei tranzactii facute pe forum cu colegul lehman, despre o actiune incorecta a lui in zona comerciala, si nu ne relatai despre caracterul lui, era ok.
La fel, nu mi se pare ok, sa te descarci aici pe un user pentru posibile ofense/jigniri pe care ti le-a facut pe alte forumuri.

(PS: am boldat in mesajele anterioare neregulile.)

Ti-am mutat postarea aici, intrucat acolo unde ai pus-o (inchidere cont) tu era oftopic.

« Ultima Modificare: Iunie 18, 2016, 09:34:14 p.m. de mirci »

Offline Miria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 238
Re: Useri neseriosi
« Răspuns #17 : Iunie 18, 2016, 09:47:02 p.m. »
Ok aici ai dreptate.Mi am spus si eu off ul.Nu am vrut sa fac offtopic, oricum.Da nu am facut tranzactii cu domnul in cauza, asadar nu ma pot pronunta.Merci pentru lamurire.