Autor Subiect: bassethound  (Citit de 1128 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline bassethound

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
bassethound
« : Iunie 10, 2013, 11:34:38 a.m. »
Salutare! Cativa dintre voi ma stiti de prin alte parti.  ;) Coordonatele mele sunt Paul/28/Bucuresti. Colectionez in special machete din anii '60-'80, cu un interes deosebit pentru R8 si R12. Uneori le mai si modific.  :P Acum ca am reusit sa ma inregistrez, in ciuda raspunsului gresit la una din intrebarile de control (sunt douasprezece luni intr-un an, nu doisprezece  8) - da, sunt si putin grammar nazi), sper sa gasesc si timpul necesar pentru a imi prezenta si aici colectia si machetele modificate de mine.
Cred ca ma aflu aici printre prieteni si sper ca acest forum sa creasca precum Fat-Frumos - intr-un an cat altii in cinci.  8)



Offline Schumy

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1733
Re: bassethound
« Răspuns #1 : Iunie 10, 2013, 09:25:23 p.m. »
Multumim pentru coordonate Paul  , eu personal iti multumesc mult ca ai venit si aici si o sa incercam sa nu te stresam cu greselile de gramatica prea tare.  Speram sa crestem asa cum ai zis tu prin calitatea postarilor  (eu in subconstient sunt sigur ca  o sa reusim)  ;D

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14930
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: bassethound
« Răspuns #2 : Iunie 10, 2013, 09:52:29 p.m. »
BINE AI VENIT! Ce-i drept, nu te cunosc, dar sper sa te simti bine aici pe forum si sa te integrezi usor.

Offline Remus

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2190
Re: bassethound
« Răspuns #3 : Iunie 11, 2013, 01:45:57 a.m. »
Acum ca am reusit sa ma inregistrez, in ciuda raspunsului gresit la una din intrebarile de control (sunt douasprezece luni intr-un an, nu doisprezece  8) - da, sunt si putin grammar nazi), sper sa gasesc si timpul necesar pentru a imi prezenta si aici colectia si machetele modificate de mine.

Paulica, cred ca am batut DOUASPREZECE de vreo 10 ori si nu intelegeam de ce ma respinge tot timpul!!! :-X :-X ??? ??? >:( >:(

Si apoi mi-a trecut prin cap sa incerc si DOISPREZECE, mai mult asa de sanchi... Si a luat-o... ::)

Ce bine ca esti si tu aici! :) Bine ai venit.
Cumpar masinute vechi romanesti.

Stefan

  • Vizitator
Re: bassethound
« Răspuns #4 : August 25, 2013, 12:15:02 a.m. »
Bine ai venit, bassethound.

Si eu am avut problema aia cu "12", demult.