Autor Subiect: Vand colectie machete Ferrari Eaglemoss 1/43  (Citit de 422 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Razvan

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 150
Vand colectie machete Ferrari Eaglemoss 1/43
« : Ianuarie 27, 2018, 08:54:06 a.m. »
Vand colectie machete Ferrari Eaglemoss 60 bucati + doua machete Ferrari IXO, la majoritatea am si revistele, nu sunt dubluri, sunt 2-3 machete acelasi model dar cu mici diferente la interior/exterior, machetele dupa cum stiti au fost in blister, eu le am tinut in vitrina plexiglas, in legatura cu pretul ....e greu de spus, la noi au aparut aproximativ 40 buc, deci 40*20=800 ron, la care se adauga altele 20 luate de pe ebay, ck modelcars, carmodel, etc, le stiti si voi....sa zicem 20*20=400 ron la care a mai fost si transportul...la astea am adaugat 60 de vitrine , aproximativ 600 ron...plus cele doua IXO 2*50=100 ron....La un calcul rapid ar fi 800+400+600+100=1900 la care nu am mai adaugat transporturile....sper sa nu vada si sotia postul asta :)
Binenteles machetele sunt intacte, fara lipituri, crapaturi sau zgarieturi, au stat in vitrina de plexi care la randul lor au stat in alta vitrina cu geam.
Daca sunt doritori astept oferte decente din partea Dvs, stiu ca este un efort financiar foarte mare asa ca va propun si plata in rate daca aveti un card de cumparaturi.

== 1400 RON ==

O zi buna va doresc