Autor Subiect: Masina DeLorean din Back To The Future (UK)  (Citit de 1651 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline laurentziu985

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Masina DeLorean din Back To The Future (UK)
« : Martie 05, 2017, 02:22:48 p.m. »
Salut si bine v-am gasit.

Mai e cineva interesat sa construiasca 'Back To The Future DeLorean' pe aici ?  :D
http://delorean.herocollector.com/

Din cate am vazut apare doar in Anglia si Irlanda. Le-am trimis un email daca va apare si in Romania, dar n-am primit niciun raspuns.
Oricum banuiesc ca nu vor avea succes cu ea in Romania si nici nu va aparea. Ramanem cu Dacia noastra :)

Eu mi-am comandat din shop-ul Eaglemoss primele 5 numere si astept sa imi vina sa vad ce si cum e de ele. Calitatea pare super dar si pretul e pe masura (undeva la 1700 euro toate cele 130 de numere). O sa le comand si eu dupa posibilitati. :-X Partea naspa ca nu o sa am parte de cele 3 gift-uri care se dau la abonati.

Au free delivery la comenzi de peste 60 €. Iar ca timp zic ca undeva la 21 zile lucratoare.
SHOP: https://shop.eaglemoss.com/back-to-the-future-delorean




« Ultima Modificare: Martie 05, 2017, 02:27:33 p.m. de laurentziu985 »



Offline Piniuli

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 558
Re: Masina DeLorean din Back To The Future (UK)
« Răspuns #1 : Martie 06, 2017, 03:47:14 a.m. »
Stiati ca Delorean este nume de familie romanesc (ca si Oltean, Muntean, etc), si creatorul masini este de descendenta romana?  :)

Chiar un motiv bun de a construi modelul, macar cei care au aceest la pietele din Franta sau UK.

Offline RUA

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2458
  • A fi om e lucru mare; a fi domn e o-ntamplare...

Offline laurentziu985

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Masina DeLorean din Back To The Future (UK)
« Răspuns #3 : Martie 19, 2017, 05:01:05 p.m. »
Stiati ca Delorean este nume de familie romanesc (ca si Oltean, Muntean, etc), si creatorul masini este de descendenta romana?  :)

Chiar un motiv bun de a construi modelul, macar cei care au aceest la pietele din Franta sau UK.

Salut, chiar nu stiam si am cautat dupa. Interesanta chestie :)

Intre timp mi-au ajuns numerele 1-5, chiar mai repede decat ma asteptam, cam in 2 saptamani.
Coletul nu era din UK ci din Belgia, dar revistele toate sunt editia UK.

Calitatea pieselor pare ok. Partea metalica din spate, pare ca e cerata sau are un lac mai gros de protectie pe ea, astfel incat sa nu se zgarie usor.
Scuzati calitatea pozelor  ::)




























Si in final si o parte din Dacie :)