Autor Subiect: Intalnire AutosWorld Forum  (Citit de 7906 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14926
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #20 : Mai 17, 2014, 07:26:03 p.m. »
Ovidiu nu te dor mainile de la caratul celor 5 pungi cu machete, parca veneai de la piata :))
E, mai grav a fost in masina, atunci cand a trebuit sa-mi pun centura de siguranta, deoarece nu mai aveam maini pentru a tine pungile! ;D
Cand am ajuns acasa si m-a vazut sotia cu pungile, prima reactie a fost... oaaaauuu... si gata...  ;D Fata draguta, n-a intrat in amanunte referitoare la valoarea machetelor, stiind ca ii va da cu rest...  ;D
In schimb m-a intrebat cate machete am cumparat, la care i-am raspuns cu zambetul pe buze : "pe cuvant daca stiu; vanzatorul mi-a pus ce a vrut el si eu le-am luat. Bogdan le-a platit" si asa m-am scos!!!! ;D ;D ;D

Offline mirci

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1323
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #21 : Mai 17, 2014, 07:38:06 p.m. »
Felicitari baieti.
Asteptam prezentarile.

Offline daniel234

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1421
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #22 : Mai 17, 2014, 07:39:06 p.m. »
Ovidiu nu te dor mainile de la caratul celor 5 pungi cu machete, parca veneai de la piata :))
E, mai grav a fost in masina, atunci cand a trebuit sa-mi pun centura de siguranta, deoarece nu mai aveam maini pentru a tine pungile! ;D
Cand am ajuns acasa si m-a vazut sotia cu pungile, prima reactie a fost... oaaaauuu... si gata...  ;D Fata draguta, n-a intrat in amanunte referitoare la valoarea machetelor, stiind ca ii va da cu rest...  ;D
In schimb m-a intrebat cate machete am cumparat, la care i-am raspuns cu zambetul pe buze : "pe cuvant daca stiu; vanzatorul mi-a pus ce a vrut el si eu le-am luat. Bogdan le-a platit" si asa m-am scos!!!! ;D ;D ;D

Te-ai scos pana citeste ce ai scris :))

Offline BMD77

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2390
  • Muad'Dib
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #23 : Mai 17, 2014, 07:39:14 p.m. »
Ovidiu, deci dupa ce a trebuit sa te inchei la centura in masina pentru ca tu aveai mainile ocupate cu 5 plase cu machete, tu m-ai "laudat" la sotie ca am platit...  si culmea e ca a fost partial pe invers  ;D
Oricum eu am fost singurul care a trebuit sa recunoasca direct la sotie, in fata Primariei Sectorului 2 ce s-a intamplat  :o Si nu am avut loc de intors  ;D
"Nu ne oprim din joaca atunci cand imbatranim, ci imbatranim atunci cand incetam sa ne mai jucam" - George Bernard Shaw.

Offline Adrian

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1031
  • PUNCT
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #24 : Mai 17, 2014, 07:42:48 p.m. »
Bogdan tu ai avut noroc, aveai paza, pe mine si pe Ovidiu, dar noi ce ne facem? Mintim  :o

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14926
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #25 : Mai 17, 2014, 07:45:08 p.m. »
Eee, nu mintim, ca doar am spus un DA hotarat in fata Primariei!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14926
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #26 : Mai 17, 2014, 07:47:00 p.m. »
Si acum pe bune, ce am luat multe? Eu 9, Adrian 3 si Bogdan... restu'... ;D

Offline BMD77

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2390
  • Muad'Dib
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #27 : Mai 17, 2014, 07:57:25 p.m. »
Corect, eu 8 machete 1:43, una de 3 inch si Kraz-ul care este scara 1:72 sau 1:87.. doar 10 bucati, nu e mult nu?  ;D
"Nu ne oprim din joaca atunci cand imbatranim, ci imbatranim atunci cand incetam sa ne mai jucam" - George Bernard Shaw.

Offline OLECO

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 14926
  • OLECO ESTE UNIC !
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #28 : Mai 17, 2014, 08:03:42 p.m. »
Pacat ca n-am mai avut bani... ::)

Offline brcosminp

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 184
Re: Intalnire AutosWorld Forum
« Răspuns #29 : Mai 17, 2014, 08:07:38 p.m. »
Bravos, preturi bune ?