Autor Subiect: Masini de legenda - AmerCom  (Citit de 15117 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline nick

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Full Member
  • *****
  • Mesaje postate: 138
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #70 : Octombrie 03, 2016, 01:01:22 p.m. »
Mi se pare ca e cam mult zgomot pentru nimic... Va sugerez tuturor sa va calmati. Si sa purtati dialoguri civilizate. Loris, andor88, Danutz_ct, "atacam" ideile, nu omul, ok?

Offline andor88

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 92
  • Be a Voice not an Echo
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #71 : Octombrie 03, 2016, 03:32:43 p.m. »
Loris, andor88, Danutz_ct, "atacam" ideile, nu omul, ok?

Apropo de asta:

Ma baietas, de ce nu stai tu in banca ta? :-\  Esti prea destept pentru acest forum,de aia nu te intelege nimeni! :'( Adica ai in carca ,,cateva biblioteci(citite)''! :-\...Lasand gluma la o parte,rog un moderator sa ,,faca putina curatenie aici''! ;)

Acum zi că fac flame. Din punctul meu de vedere subiectul s-a încheiat cât se poate de calm şi civilizat săptămâna trecută. Faptul că o terţă persoană, care nu a fost implicată în mod direct în schimbul de replici semnalează lipsa de echidistanţă ar putea să-ţi dea de gândit. Dacă făceam şi eu ca theo, să scriu "de bine", şi să şterg după aceea mesajele, sunt sigur că găseai un paragraf x,y sau z prin care să mă penalizezi.
Heaven is where the police are British, the cooks are French, the mechanics are German, the lovers are Italian and it is all organized by the Swiss.

Hell is where the police are German, the cooks are English, the mechanics are French, the lovers are Swiss, and it is all organized by the Italians.

Offline theo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 735
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #72 : Octombrie 03, 2016, 07:24:40 p.m. »
Te rog nick sa-mi dai si mie un avertisment ca sa se linisteasca userul andor88. ;) Incepe chiar sa ma enerveze ,,copilul''!  :o

Offline nick

  • Global Moderator - Membru Fondator CCMAR
  • Full Member
  • *****
  • Mesaje postate: 138
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #73 : Octombrie 04, 2016, 10:31:29 a.m. »
Andor88, daca s-a incheiat subiectul, te rog frumos sa incetezi. Fara alte citate si alte chestii. Pur si simplu incetezi si gata.
Theo, daca as gasi de ce sa-ti dau avertisment ti-as da, insa momentan nu am de ce. Citatele nu sunt prevazute in Regulament ca motiv de a sanctiona. Si oricum te stiu ca esti un domn. Ceea ce nu este cazul lui Andor88, care nu stie sa se comporte in societate... :)
Andor88, te rog PENTRU ULTIMA OARA sa te prezinti la sectiunea "Prezentare membri". Altfel iei ban.


Offline klauzephoto

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #74 : Octombrie 05, 2016, 01:46:28 a.m. »
trec prin brasov pe la jumatatea lunii....bem o cafea Lorena?

Offline adycoke2

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 167
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #75 : Octombrie 10, 2016, 07:31:26 p.m. »
:))))

Offline RUA

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 2424
  • A fi om e lucru mare; a fi domn e o-ntamplare...
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #76 : Ianuarie 07, 2017, 12:25:43 p.m. »
Se pare ca colectia Legendary Cars Collection s-a terminat

Australia si Noua Zeelanda
http://legendarycarscollection.com/aus/the-models/
Malaezia
http://legendarycarscollection.com/mal/the-models/


Offline tonica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Masini de legenda - AmerCom
« Răspuns #77 : Aprilie 02, 2017, 06:51:58 p.m. »
In continuare colectia mai mult cu rele decat cu ceva bun dar, cateodata mai ciupesc cate o macheta, cat sa nu spun c-am ratat-o.. :D
La achizitionarea unui mercury cougar, nr. 13, dragutica dar la pretul ei real, de 20 de lei, au publicat intre foile acelea care se pretind revista cateva autocolante care dezvaluie astfel urmatoarele numere...
Daca acum e pe piata deja bmw 507, vor urma pontiac free bird trans, shelby cobra 427, porsche 356, ford crown victoria, chevrolet corvette, ford mustangul din '67, triumph tr3, jaguar ss100 si lancia astura! Apoi ce-o mai fi, daca o mai fi ceva, ramane de vazut!